To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

STARANIA O MALEŃSTWO odsłona XXVII

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40
Ksiwik
annadSUPER WIADOMOŚĆI icon_biggrin.gif Przepraszam ze dopiero teraz ale przed chwil a włączyłam kompa i pędem do wasa przyklikałam .

Odnośnie Top M. to się nie wypowiem bo nie oglądam tego systematycznie raz czy dwa z doskoku obejrzałam i nawet nie wiem która jak ma na imię . To chyba zacofaniem się nazywa 29.gif 06.gif
ana84
annad super wiadomości, właśnie po takie tutaj zajrzałam icon_smile.gif
GratulujÄ™ icon_smile.gif
annad
Ksiwik , ana84 dziekujÄ™ dziewczyny icon_smile.gif
Ksiwik
Mam zły wieczór, złapałam jakieś podły nastrój, chodze po domy , płaczę, nie wiem co się dzieje, nie umiem się ogarnąć. Zadzwoniłam do mojej bratniej duszyczki ( moja naj naj) przyszła przytuliła, ale tearz znowu sama i znowu źle icon_sad.gif
pipistrellus
annad cudownie icon_smile.gif Teraz już skończ się stresować i tylko ciesz icon_smile.gif
hogata61
Ksiwik- Ty z Twoim wspaniałym nastawieniem do życia? oj Bidulko moja przytul.gif przytul.gif przytul.gif Trzymam kciuki aby dziś było zdecydowanie lepiej! Może coś jest na rzeczy i hormony szaleją? 02.gif

Annad- ja dokładnie tak jak Ksiwik widziałam to dwa razy przez przypadek i też nie wiem która jest która. Szczerze to nawet nie wiem kiedy to leci?! Powiedz mi proszę kiedy masz następną wizytę na usg? No i kiedy założysz wątek styczniowy? 02.gif A i chciałam jeszcze spytać jam TM po operacji, wszystko już w porządku?

A ja się zastanawiam jak u mnie z tą owulką. Była czy nie była. Piersi mnie już bolą szyjka się zamyka więc wygląda że już była w 13dc ale przy 2 monitoringach z rzędu miałam owulki 15,16dc także było by to trochę wcześnie. No nic zobaczymy za dwa tygodnie.
Ksiwik
Dzień dobre Moje Miłe.
hogata No też to zwalam na hormony, dziś już ciut lepiej , ale ja nie wiem co mi się wczoraj stało czemu tak wyłam, no i dziś są tego skutki , spuchnięte oczy czyli wygladam naprawdę koszmarnie.

Dziś po pracy mam wizytę u kosmetyczki bo muszę trochę się podpicowac bo chrześniak w niedzielę ma komunie, lecz na przyjęcie wcale nie mam ochoty iśc bo to prawie wesele ma być . Liczba gości ok. 80 . ma być Dj i może alkoholu. Jestem tym bardzo zniesmaczona. Moja młoda komunię miała w zeszłym roku i było skomne przyjęcie, i oczywisćie bez alkoholu ja nie wiem dlaczego ludzię robią komunię i wszelkie imprezy na pokaz.
dorsim
annad bardzo siÄ™ cieszÄ™. Moje gratulacje !!!!
justyna790306
annad gratulacje!!!Oby tym razem wszystko było w porządku.To na kiedy masz termin???
justyna790306
CYTAT(annad @ Tue, 21 May 2013 - 11:56) *
Wolelibyśmy Europę ale jeśli macie godne polecenia hotele np. w Egipcie to tez poproszę icon_smile.gif

Egipt odwiedziłam kilka razy i z cała odpowiedzialnością moge polecić te hotele W Hurghadzie
-Jungle Aqua Park
-Titanic
-Sunny days El Palacio
-Jasmin,Alladyn Ali baba
- Aquamarine
W Sharm El Sheik byłam tylko jeden raz i nie podobało nam się ale hotel był ok
-Rehana Sharm Resort
annad
justyna790306 termin na 15 stycznia 22014 w moje urodziny icon_smile.gif za hotele dziękuję icon_smile.gif
dorsim
annad fajny masz termin, , styczniowe dzieci sÄ… super 06.gif
aniakuleczka
annad - wbijaj na ciążówki i zakładaj wątek styczniowy icon_smile.gif
miszka24
Może chociaz taki artykuł coś pomoże icon_smile.gif https://emaluszki.pl/552_pocz%C4%99cia_zaplodnienie.html
ana84
CYTAT(annad @ Fri, 24 May 2013 - 15:23) *
justyna790306 termin na 15 stycznia 22014 w moje urodziny icon_smile.gif za hotele dziękuję icon_smile.gif



o matko.... to długo będziesz w tej ciąży chodzić ;p

a tak poważnie.... masz już jakieś objawy? icon_smile.gif
annad
Ana mam mega mega zgage już od tygodnia...łydki mnie wieczorami tak bolą, że ani leżeć ani siedzieć. Rano standard z mdłościami. Poza tym mogła bym spać i spać icon_smile.gif
ana84
aaa.... no to czyli wszystkie odruchy prawidłowe icon_smile.gif
annad
Oczywiście 2014 icon_smile.gif jakiś chochlik mi się wkradł...w tak przy okazji dobrze napisałam słowo chochlik czy przez "h" powinno być ....
justyna790306
Annad fajny termin.Moja koleżanka tez urodziła córeczkę dokładnie w swoje 34 urodziny.Objawów ciązowych nie zazdroszczę, ale to znaczy że wszystko jest ok.
Moriah
Co mam zrobić jak mi przestały przychodzić powiadomienia? Do Admina gdzieś to zgłosić?

ksiwik My mamy telewizor, ale nie oglądamy TV. Służy nam wyłącznie do odtwarzania ściągniętych z netu filmów icon_wink.gif Nie toleruję reklam, są zbyt często, zbyt długie, zbyt głośne i w 95% beznadziejnie płytkie i głupie. Z resztą jedyny kanał, który wg. mnie ma ciekawą ramówkę to TLC.

U nas kolejny dzień zimnicy i deszczu. Rano na termometrze było zaledwie +2 stopnie!
Na szczęście jak sprawdzałam prognozy na koniec maja (Boże Ciało) to ma być już lepiej - ciepło i pogodnie. Oby się sprawdziło, bo ponownie planujemy pojechać na mazury.

A wczoraj dostałam od Eryka śliczny, papierowy kwiatek - dzieci robiły z okazji Dnia Matki w żłobku icon_biggrin.gif Fantastyczny prezent i jeszcze lepsza pamiątka icon_smile.gif

annad Nie wyrzucamy cię stąd, ale czas przyzwyczaić się do myśli, że teraz już nie jesteś staraczką tylko ciężarówką icon_smile.gif

annad
Moriah co do stacji TLC to masz rację mają czasem coś fajnego ale na tym kanale reklamy pojawiają się po 10 minutach programu i trwają chyba z 15min ; to sprawiło, że przestałam oglądać ten program. Jeśli wybierzecie się na Mazury to będziemy czekać na fotki.
Ksiwik
Wróciłam z ośmio godzinnych wykładów. Ledwo patrze na oczy. Piję kawę czytając was i zaraz zabieram się za ogarnięcie mieszkania.

annad Popieram to co napisała Moriah 03.gif tylko zanim zagnieździsz się na temacie ciężarówek to proszę tu dla nas ciepłe i owocne fluidki słać icon_smile.gif
Moriah
annad To się tak wydaje icon_wink.gif Kiedyś zmierzyłam, program trwa ok. 15 minut, blok reklamowy ok 4-5, ale jak się czeka na dalszy ciąg programu to kolejne proszki, majonezy i leki na wątrobę ciągną się w nieskończoność....
Wymyśliłam sobie, że idealne by było rozwiązanie, żeby zamiast pakietów można było kupować konkretne kanały i wybierać jedną z dwóch opcji: cena X i oglądasz reklamy albo cena X + jakaś niewielka kwota i wtedy nie ma reklam. A obecnie nie dość, że trzeba płacić abonament, rachunek za kablówkę/satelitę, to jeszcze obowiązkowo oglądać reklamy (za obecność których na antenie zapłacili już stacjom TV producenci dóbr wszelakich).
Zupełnie jak w aplikacjach na smartfony - za free masz migające reklamy, chcesz się ich pozbyć - zapłać za aplikację. Albo jak w płatnym streemingu - za darmo co chwila program się doczytuje, a za opłatą masz cały odcinek od razu.

Fotki oczywiście będą, mam nadzieję, że pogoda będzie zgodna z tą prognozowaną - a zapowiadają ciepełko w okolicach 28 stopni i śliczne słonko icon_smile.gif

ksiwik Podziwiam za chęć samodoskonalenia icon_smile.gif ja już bym chyba nie miała siły robić żadnych zaocznych studiów.
Ksiwik
Moriah nie raz ani nie dwa ale enty raz wydawało mi się że brak mi siły na to aby po tygodniu pracy iść na zajęcia , ale miło jest uczyć się czegoś nowego jest to dla mnie jakaś odskocznia , no własnie ale odskocznia od czego odpwiedż jest prosta od garów, lalek i obrączkowego icon_smile.gif Cieszę się że córka i MM szanują moją pasję, MM pomaga w uczeniu się na egazaminy, córka rano mi robi kawę do termo kubka kiedy szykuję się do wyjścia i dają ciszę kiedy jej potrzebuję. Są naprawdę Kochani.
skierka
ksiwik a co studiujesz? Ja miałam swego czasu zapędy na podyplomówkę, ale finansowo się nie wyrabiam. Czyli proza życia.

Dziś byłam u kuzynki ciężarówki, pomacałam brzuszak coby sie zarazićź. Dzisiaj jestem bardzo pozytywnie nastawiona, wierze we wszystkie zabobony - widziałam stado boćków. To już trzeci raz w tym miesiacu. Oby były prorocze icon_smile.gif
06.gif

annad
siekierka co do boćków to ja w minionym cyklu pojechałam za Poznań na służbę...to był 30 kwietnia; pamiętam bo zaczęły się wówczas wyjazdy na długi weekend. W pewnym momencie mój kolega mówi "Ania zobacz stado bocianów nad Toba lata". Śmialiśmy się...a ja prawdopodobnie wtedy miałam zagnieżdżanie się zarodka...ja wiem, że to zbieg okoliczności ale mi stado boćków przyniosło szczęście czego Tobie siekierka i reszcie dziewczyn życzę.
Moriah masz rację z tą tv...powinno się płacić za to co się chce a nie kupować całe pakiety plus miliony reklam.
ksiwik ja tez podziwiam Cię, że masz siły i chęci na studiowanie...brawo dla Ciebie. Ja mam tylko licencjata. Po studiach wyjechałam do UK na 5 lat. Gdy wróciłam to zaczęłam pracować w policji, potem wyszłam za mąż, zostałam mamą i czasu już nie było na studia. Chciałam zrobić mgr ale jak pomyślałam sobie, że mając tylko jeden weekend wolny od pracy miałabym iść na cały dzień na uczelnie o od razu odeszły mi chęci. Może kiedyś jak dzieci podrosną...choć jeśli chodzi o moją pracę to wykształcenie nie ma w ogóle znaczenia. Chyba, że chciałabym zostać komendantem icon_wink.gif to muszę mieć mgr.


Miłego dnia kobitki...my dziś jedziemy najpierw do moich rodziców a potem do teściów...planujemy poinformować o ciąży.
annad
siekierka gratuluję suwaczków icon_smile.gif
pipistrellus
Ja też wierzę w bociany i zawsze jak jakiegoś widzę, to w myślach mówię do niego, że mogłby coś dla mnie zrobić icon_smile.gif Niestety osatnio widuję same czarne bociany. Są super, piękne, ale bobasa mi chyba nie przyniosą icon_sad.gif
Moriah
skierka No to oby macanko było owocne (swoją drogą o ile by wszystko było prostsze jakby ta drogą się dawało zajść icon_cool.gif ) a bociany się postarały icon_smile.gif Chociaż żeby przynieść styczniowo/lutowe maleństwo to bardzo zawzięte sztuki by musiały być icon_wink.gif

annad Ja niby mam mgr, ale w obecnych czasach taki stopień zupełnie nic nie znaczy, nic nie daje. Myślałam o podyplomowych, ale ponieważ i licencjata i mgr robiłam w trybie wieczorowym w dzień pracując normalnie na etacie to już wiem jaka to ciężka robota. Różnica polega na tym, że wtedy byłam panną mieszkającą u rodziców a teraz mam na głowie rodzinę i własne lokum do ogarnięcia. Nie czuję się na siłach aby chodzić na wykłady, uczyć się do egzaminów, pisać prace zaliczeniowe...

A jak mamusiom minął dzisiejszy dzień?
annad
U mnie dzień minął spokojnie i miło. Najpierw odwiedziny u moich rodziców a potem u teściów...teraz oglądam X factor'a i jestem mega padnięta. Zosia przed snem szalała z nami na kanapie i w pewnym momencie postanowiła rzucić się na szczupaka, pech taki, że pod kołdra mąż miał nogi i momentalnie pełno krwi. Po kilku minutach moje dziecko wyglądało i nadal wygląda jakby miała zbotoksowane usta icon_smile.gif
skierka
Anad dzięki oczywiście wchodziłam w ustawienia a nie w panel kontrolny i dlatego mi nic nie wychodziło.
moriah no wiadomo skąd się dzieci biorą 06.gif . Ja to o marcowym marze.ale to by musialo się udać za pierwszym razem.co przy tak długim dotychczasowym oczekiwaniu na dwie kreseczki jest nie do uwierzenia. Dziś 23 dc.jeszcze trochę.od środy oczekuje na@.mam nadzieje że mi się nie spozni. Bo to klejne dni oczekiwania. Mam nadzieje ze hsg coś dało i ze było warto przejść przez ten ból. Dla dzidzi zawsze warto.

Jeśli chodzi o dzisejszy dzionek to pojechaliśmy do teściowej do Lubonia popołudniu na kawusie. Niedawno wróciliśmy.
Moriah
My też byliśmy wczoraj najpierw u teściowej, potem u mojej mamy. Liczyłam po cichu, że tata coś z Erykiem dla mnie przygotują, ale tak samo jak rok temu się rozczarowałam, bo MM olał temat, uznając, że skoro już dostałam żłobkowy kwiatek to powinno mi wystarczyć :/
A ja liczyłam, że chłopaki "się namówią" i coś mi naszykują, choćby laurkę icon_wink.gif


A u mnie dziś 29dc, ale patrząc na wykres zaczynam mieć iskierkę nadziei, że może z tego pokręconego cyklu wyjdzie jakimś cudem coś konkretnego? Póki co się nie nakręcam, mierzę i.... czekam. Co ma być to będzie. Przypomnę linka:Moriah - wykres na 28dni.pl
annad
Moriah wykres obiecujący...już zaciskam kciuki.

siekierka może kiedyś mnie w Luboniu odwiedzisz icon_smile.gif

Ja od wczoraj walczę z bólem głowy. Mnie głowa jak boli to tylko raz do roku i nigdy nie miałam tak, że przez dwa dni icon_sad.gif
hogata61
Moriah- no wykres bardzo ciekawy. Kiedy zamierzasz zrobić test? icon_smile.gif

Kciuki za Naszą Salamandrę, aby szybko wróciła do domu cała i zdrowa razem z Dzidzią!!&&&
perelka00007
Moriah ciekawy wykresik:-) Trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Annad mnie w ciąży też bardzo często boli głowa.....w czwartek i piątek byłam nie do życia....ale wyniki mi poleciały w dół więcy myślę,że od tego może, dziś wybieram się po buraki i będę ten soczek robić...
Moriah
annad Dzięki za kciuki! Przyjemnie by było razem nowy wątek założyć icon_smile.gif

Współczuję bólu głowy, w ciąży można tylko APAP brać, na mnie on w ogóle nie działa, przetestowane w poprzedniej ciąży.
Ale martwię się o moje leki antyhistaminowe. W ciąży też ich raczej brać nie można, a bywa, że tak bardzo mnie swędzi skóra na rękach i nogach, że mało skóry z siebie nie zdejmę żadne wapno mi na to nie pomaga. Ale będę się zastanawiać jak stanę przed faktem dokonanym.

hogata Nie mam pojęcia kiedy mogła być owu, ale ponieważ serducha były rzadko, dla przyjemności to jedynie to z 22dc wchodzi w grę. Spadek (implantacyjny?) w 26dc więc dziś może być zaledwie 3 dzień od zagnieżdżenia. Kupię sobie te bardzo czułe bobo-testy, kusi mnie żeby zrobić już 30.05, bo wtedy mam imieniny, ale nie wiem czy już coś by wykazał taki test 10 uml? Niby piszą, że można go już wykonywać 7 dni po przytulankach, więc to by wyszło dziś, ale nie chcę się rozczarować....

Jak napisałaś o Salamandrze to się zdziwiłam o co chodzi, bo nie pisała nic ostatnio, ale sobie doczytałam na ciężarówkach. Biedna, nawet sobie nie wyobrażam jaki stres musiała przeżywać...

hogata61
Moriah - hormon jest wydzielany 48h po zagnieżdżeniu więc jeśli to było zagnieżdżenie to już by wyszedł, bo pojawienie się hormonu to już wysokie stężenie.Ja bym zrobiła z porannego, a jak nie wyjdzie to za dwa dni znów. Co do antyhistaminowych to ja mam tajk silną alergię,że normalnie bez leków nie wytrzymam 12h a w ciąży tak mi się stało,że nie musiałam brać praktycznie w ogóle. Alergolog mi mówiła,że hormony w ciąży mogą mieć też związek z wydzielaniem histaminy. Może u Ciebie i też tak będzie. A jak nie to zawsze zostaną niektóre preparaty do stosowania na skórę, oczywiście bez sterydu bo te chyba są nie wskazane oprócz wyjątkowych przypadków. Na pewno sobie jakoś popradzimy z alergimi nie martw się icon_smile.gif i kup ten test diabel.gif
Moriah
Nakręciłaś mnie hogata, kupiłam dwa te bardzo czułe i jeden zrobiłam dzisiaj, ale w sumie zgodnie z przewidywaniami nawet cienia cienia, także czekamy. Może jutro się wstrzymam, zobaczę jaka będzie tempka i jak nadal w górze to w środę rano przed wyjazdem zrobię, żeby was nie trzymać w niewiedzy (na mazurach internet jest jak wiatr w dobrą stronę powieje icon_wink.gif a zdjęcia testu nie miała bym i tak jak wkleić z komórki).
annad
Moriah kciuki nadal zaciskam!
Teraz szybciutko uciekam na ciążowy aby dowiedzieć się co z Salamandrą.
hogata61
Moriah- no to czekam bardzo niecierpliwie na jutrzejszy wynik 02.gif kciuki zaciśnięte z całych sił!!!!!!!!!!
Moriah
Jestem załamana - właśnie dzwonił MM, że go zwolnili z pracy icon_sad.gif Przez moment mnie zatkało i nie wiedziałam co mu powiedzieć. Był dobrym pracownikiem, lubianym przez kolegów i zawsze chętny do pomocy, absolutnie się tego nie spodziewał. Najgorsze jest to, że był finansowym filarem naszej rodziny, moja pensja to 1/5 jego, nawet na ratę kredytu nie starczy a gdzie inne opłaty i wydatki? Jakby jeszcze się okazało, że jestem w ciąży to by był gwóźdź do trumny....
hogata61
Moriah- Matko Boska!!! Jakimi argumentami zostało to poparte??? nie rozumiem??? przecież podali jakiś powód prawda?? vJeśli mogę spytać na jakim stanowisku pracował TM? może znajdzie bez problemu pracę gdzie indziej, być może jeszcze lepszą? Długo tam pracował??? Nie wierzę! przytul.gif przytul.gif przytul.gif A najlepsze jest to że u MM też dziś lub jutro mają wręczyć wypowiedzenia 4 osobom i całkiem prawdopodobne,że on może być w tej grupie.
hogata61
Ksiwik- a co u Ciebie? dawno się nie odzywałaś. Kiedy testujesz? jakoś na czasie prawda? 02.gif
annad
Moriah z całego serca współczuję icon_sad.gif Trzymam kciuki aby Twój mąż znalazł szybko nową i do tego lepszą pracę! Trzymajcie się !
edit.literówki
annad
Dubel
Tośka
CYTAT(Moriah @ Mon, 27 May 2013 - 15:24) *
annad Dzięki za kciuki! Przyjemnie by było razem nowy wątek założyć icon_smile.gif

Współczuję bólu głowy, w ciąży można tylko APAP brać, na mnie on w ogóle nie działa, przetestowane w poprzedniej ciąży.
Ale martwię się o moje leki antyhistaminowe. W ciąży też ich raczej brać nie można

No niestety, nie można ani w ciąży ani w okresie karmienia piersią
skierka
Moriah - serdecznie Wam współczuję. Również życze szybkiego znalezienia pracy dla M.

Annad - może i odwiedzę, ale nie wiem dokładnie gdzie...

Ja dostałam @ po 23 dniach. Może to i lepiej, bo wcześniej możemy sie starać...
perelka00007
Moriah przytul.gif
Trzymam kciuki za szybkie znalezienie, lepszej i suuper pracy dla twojego M!
Moriah
hogata MM pracuje w branży informatycznej, teraz przez 3,5 roku był sprzedawcą w firmie od popularnych systemów operacyjnych icon_wink.gif Niedawno doszło do zmiany w kierownictwie i MM nie przypadł do gustu nowemu zwierzchnikowi. Odchodzi za porozumieniem stron.

Oby TM sie udało i ominęły go zwolnienia, bo niezależnie od stanowiska nie jest to najlepszy czas na szukanie nowego pracodawcy :/

annad, skierka, perelka Bardzo wam dziękuję. Chociaż MM stara się trzymać fason to widzę, że nie jest mu lekko.

skierka Szkoda, że się nie udało, ale zaciskam kciuki za nowy, owocny cykl.


dorsim
Moriah trzymaj się. Trudna sytuacja, więc mocno trzymam kciuki by Twój mąż szybko znalazł pracę &&&& przytul.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.