To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

STARANIA O MALEŃSTWO odsłona XXVII

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40
zajÄ…c_Poziomka
Perełka super! icon_smile.gif

CYTAT(skierka @ Sat, 13 Jul 2013 - 01:07) *
Kasienka moje gratulacje!!!!
Ja cały dzisiejszy wieczór czuję taki kłujący bol w dole brzucha. Czuje też taki jakby kamień w środku.jakby zatwardzenie tylko w brzuchu.co to może być.moze przeziebilo się mi tam coś w środku? Nie wiem bo nigdy takiego czegoś nie miałam. Dziś 21dc wiec za 2 dni juz może przyjść @. Oczywiście może przyjąć też dopiero w środę


Ja czułam cos takiego w dole brzucha tylko ciut z lewej strony w czasie implantacji icon_smile.gif Trwało to 3 dni, z każdym słabło. Zdziwiło mnie, że kłucie miałam z lewej, bo owu była z prawego jajnika. Test robiłam niecały tydzień po kłuciu, w 27dc.
Trzymam więc kciuki kochana icon_smile.gif
Ksiwik
Witajcie. Nie pisałam parę dni bo miałam okrpony ból zęba i musiałam się ratować tutejszą stomatologią co wcale nie było łatwe.No ale może zacznę od początku.
We wtorek zaczął mnie delikatnie ćmić ząb nie reagował na zimno nie bolał jak wciągałam powietrze więc myślałam że samo przejdzie. Niestety w środę nie mogłam już otworzyć ust, tak bardzo bolało, obudziłam się z bólem ucha, spuchnięte oko i połowa twarzy. Zaczełam szukać dentysty, ale tu w mojej okolicy brak prywatnych wszystko na ubezpieczalnie a ja pipa do kwadratu w ferworze pakowania zapomnialam podjechac do NFZ po karty Ekuz. Jeden ze stomalogów przyjął mnie prywatnie, zrobił Rtg i z uśmiechem na twarzy powiedział że zęba trzeba wyrwać. Ja przerazona -"jak to wyrwać" a on mi mówi że lepiej go wyrwać niż leczyć i że implant sobie mogę wstawic . Po dośc długiej rozmowie , wyprosiłam o antybiotyk. Oczywiście za dentystę przyjdzie mi rachunek a i leki 100% płatne no ale cóż za gapowe się płaci. Po powrocie do domu zadzwoniłam do NFZ i dowiedziałam się że mogę wysłać wniosek emailowo ze skanami dokumentów i oni mi go prześlą pod wskazany adres. Zadzwoniłam również do mojej dentystki w Polsce z zapytaniem co ja mam robić. Powiedziała że bardzo dobrze że wyprosiłam antybiotyk , ze mam go wybrac cały, a potem gdyby bolało mam iśc do dentysty i poprosić aby rozwiercił zęba do miazgi. Jak na razie ból ustał ja już znowu normalnie funkcjonuje. No ale ja zawsze musi być jakiś ale bo ja zaczelam się zamartwiac że to rtg było , że antybiotyki mam brać a co z planowaniem....

Dziś na odstresowanie się zaprosiliśmy Polskich i Niemieckich znajomych na grila, już sobie wszystko podszykowałam jak przyjedzie Obrączkowy z pracy to posprzątamy trochę podwórko i po jakieś % muszę go wysłać icon_smile.gif
A i musze wam powiedzieć że tu też otaczają mnie ciężarne może to jakaś dobra wróżba:)
zajÄ…c_Poziomka
Kurczę, od razu rwac. Już lepiej, w ostateczności ząb uśmiercic. Po pierwsze taniej, po drugie estetyczniej.... Ja mam jeden ząb uśmiercony, nic nie dalo się z nim zrobic icon_sad.gif Nie boli, a o implanty nie muszę sie martwic. Dobrze, że się postawiłas, bo najpierw trzeba próbowac ratowas, ekstrakcja czy trucie to już ostatecznośc!
zajÄ…c_Poziomka
skierka, jak tam?
skierka
Hej.witam was znad Bałtyku.upalow nie ma ale odpoczywamy.wczoraj opalilam nawet buźkę. dziś 25dc czyli jeszcze do czwartku mogę dostać.tem bol mi przeszedł po jakimś półtora dnia stopniowo zabijając.od wczoraj mnie rwie czasami od jajnika lewego o ciągnie się do nogi.mam coś takiego czest przy owulce. Oh ja i te moje dolegliwości.pewni zaraz dostane @ i skończy się oczekiwanie.
zajÄ…c_Poziomka
Jeśli masz tak przy owulacji to kochana trzymam kciuki jeszcze bardziej!!!!!!!!!!!!!! Zrób test we czwartek icon_smile.gif

Ktoś chętny pójśc za mnie do pracy? icon_biggrin.gif
annad
Siekierka oby @ nie przylazła! Dmuchaj na pogodę bo ja nacieram nad polskie morze w sobotę.
ksiwik współczuje bólu zęba...chyba nie ma nic gorszego.
skierka
Zająć poziomka to jest to możliwe ze takie rwanie jak przy owulacji może coś oznaczać? Bo dziś co jakiś czas tak miałam a @ nie przyszła właśnie minął 25 dc.caly dzień sprawdzałam wkładkę bo myslam ze to juz leci a tu nic. A dziś jak nigdy wypilam lampkę wina na grillu
zajÄ…c_Poziomka
Przy owulacji nie. Ale przy implantacji tak. Ja dzień przed testowaniem też wypiłam lampkę wina wytrawnego, którego nie cierpię i mi jakoś dziwnie smakowała icon_biggrin.gif

Kochana, rób test!!!!!!!!!!!!!!!!

Edit:
Mnie do dziś czasem coś kłuje z lewej strony, tak jak wtedy icon_smile.gif
annad
Siekierka rób test icon_smile.gif
hogata61
Skierka- rób test nie ma na co czekać. Kciukasy zaciśnięte!!!
zajÄ…c_Poziomka
Czekamy z niecierpliwością na wynik icon_smile.gif
kasienka33
Skierka testowalas ??? 06.gif
Ksiwik
skierkaTestuj bo tu nas ciekawość wszystkie zżera icon_smile.gif

U mnie dziś 15dc i czasami mam jakieś głupie odczucie że to właśnie będzie ten cykl, Obrączkowy mówi że jestem jakaś inna chyba to ten urlop tak na mnie wpływa icon_smile.gif
perelka00007
Skierka &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

U mnie dziś potwierdzona córeczka:-0
kasienka33
PERELKA gratuluje 29.gif
zajÄ…c_Poziomka
ksiwik, trzymam kciuki icon_smile.gif

perelka, ale super! icon_smile.gif gratulujÄ™

skierkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! icon_smile.gif
Ksiwik
perełka To gratulujęicon_smile.gif

Dziewczyny mam pytanie do tych co używały testów owulacyjnych.
Zaczełam testować od piątku, w piątek i w sobotę negatywny a od niedzieli ciągle pozytywny jak mam interpretowac te testy bo ja już zgłupiałam , a i chłop ma mnie dosyć bo go ciągle maltretuję seksualnie 02.gif
perelka00007
Ksiwik a bierzesz jakieś leki, hormony? U mnie tak było i to leki fałszowały mi testy dopiero mikroskop się sprawdził.A mąż może jeszcze trochę wytrzyma:-) w końcu cel uświęca środki czy jakoś tak:-)
skierka
Sory ze siÄ™ nie odzywalam.
Testowania nie było. Wczoraj przyszla@.
Ksiwik
skierka przytul.gif

perelkaNie, nic nie biorę. Porobie testy do końca tygodnia i zobacze co będzie wychodzilo.
annad
Ksiwik często te testy sikane owulacyjne są do d... kup sobie test owulacyjny wielokrotnego użytku na ślinę on nigdy się nie myli.
Siekierka przytul.gif
zajÄ…c_Poziomka
skierka, przytul.gif 13.gif
Ksiwik
[quote name='ewelajna' post='9063926' date='Fri, 19 Jul 2013 - 10:08']
My za Spam dziękujęmy nie skorzystamy.

annadTeż myślałam o tym na śline ale zakupię go dopiero po powrocie do polski.

Dziś mój owulacyjny znowu pozytywny, i może uznacie mnie za wariatkę ale sprawdziłam test na M i u niego negatywny i na wodzie z kranu tez negatywny tylko u mnie pozytywne wychodzą he he icon_smile.gif
Tigerek
Owulacyjne testy potrafią wychodzić pozytywne w ciąży...
perelka00007
Skierka przytul.gif
Moriah
skierka Szkoda, że znowu @, ale nie można dawać za wygraną i trzeba starać się do skutku!

ksiwik Mi zawsze testy wychodziły pozytywne, przez cały cykl icon_wink.gif Zarówno przy pierwszych staraniach jak i przy drugich, widać na mnie nie działają. Ale też słyszałam, że potrafią pokazać pozytywny wynik w przypadku ciąży, czego ci życzę z całego serducha!

Niestety mimo bycia opiekunką wątku nie mam uprawnień aby usunąć spam ewelajny, musi się tym zająć jakiś mod.




Tigerek
Zgłosiłam modowi, pewnie niedługo zareagują icon_smile.gif

Udanego weekendu wszystkim życzę.
okruszek
hejka
przesyłam wszystkim strającym się moc fluidków ciaza.gif
dorsim
Hej dziewczyny.

Ja ciągle was podczytuję , ale jakoś tak nie miałam o czym pisać, bo ostatnio, ze względów zdrowotnych , musiałam odpuścić starania. Teraz znowu się staramy, i powiem wam że jestem jakoś tak pełna nadziei i mam nadzieję że tym razem się uda. Ale z drugiej strony nie mam też jakiegoś wielkiego ciśnienia. Co ma być to będzie.


Aha jeszcze wszystkim nowym ciężarówką z całego serca gratuluję i mocno trzymam kciuki za spokojną i nudną ciążę, i za szczęśliwe rozwiązania .

pozdrawiam
Ksiwik
Witajcie w te upały jakie nas tutaj dopadły 35 stopni poprostu koszmar.
Chciałam wam napisać że jestem totalnie nie w humorze normalnie jakiś pech mnie dopadł. W niedzielę byliśmy cały dzień nad jeziorem, postanowiliśmy popływać na rowerku wodnym, niestety nie było to miłe ponieważ na plecach pogryzły mnie końskie muchy mam około 20 bardzo bolących ukąszeń , ale to nic wczoraj spadłam z leżaka na tarsie i uderzyłam się bardzo mocno w głowę, pomimo przyłożenia lodu mam i tak guza i bardzo mnie boli. Powiem wam że mam powoli dość tych moich wakacji, i może lepiej powinnam wrócić do Polski bo jak na razie to jedyne wrażenia z wakacji to "PECH".
Dziś 21 dc, czyli jeszcze tydzień czekania czy ta franca @ przyjdzie czy nie.
Ksiwik
Przepraszam ale coś mi dzisiaj Maluchy szwankuja i podwójnie post dodało .
hogata61
Ksiwik- kurczę co za niefart. Tak bardzo się cieszyłaś na te wakacje. Nie poddawaj się jeszcze proszę. A może ten pech to na szczęście??? 02.gif
skierka
Ksiwik ciez sie urlopem mimo wszystko - jesli chodzi o końskie muchy to też nie mam do nich szczęścia w tym roku, ciagle mnie gryzą i mam po nich takie bolące, swędzące bąble na 10cm minimum.

Dziewczyny @ mi sie skończyła, ale za to powróciły kłujące jakby jajniki, troche w krzyżach mnie kłuje, czasami to się wyprostować nie mogę. Co to może być? Już w hipochondrię wpadam i wyczytałam, że mogę mieć endometriozę.
Tigerek
hejka icon_smile.gif

Ja od poniedziałku urlopuję z mężem, na razie urzędy, naprawy itd. Przeziębiłam się nad jeziorem i od razu mi się cykl "cofnął", czekam ponownie na owulkę, miała być na dniach, może mocno się nie "cofła" icon_razz.gif
zajÄ…c_Poziomka
Tigerek, trzymam kciuki icon_smile.gif
Ksiwik
Jak tu cicho i pusto jest, widać że sezon urlopowy trwa icon_smile.gif
u mnie dziś 25 dc czekam a żeby ta franca @ nie przyszla choć cos mi się zdaje jednak przyjdzie.
Jutro z samego rana wyruszamy nad morze polnocne to tylko 250 kilometrów od nas , mloda już się cieszy ze będzie mogla zbierac kraby a ja uwielbiam zbierac muszelki icon_smile.gif i zważając na moj tegoroczny wakacyjny pech bede na siebie uwazac.
dorsim
no no strasznie cicho u nas icon_wink.gif

ksiwik nie myśl o pechu, tylko ciesz się wakacjami. Będzie dobrze, wiem że optymistka z Ciebie więc tego się trzymaj icon_smile.gif
i mocno trzymam kciuki by jednak @ nie przyszła &&&&&

Tigerek to życzę owocnego urlopu icon_smile.gif


ja już chyba po dniach płodnych , zobaczymy co z tego wyjdzie. u mnie dopiero 17 dzień cyklu. Ale jestem pełna nadziei 43.gif


pozdrawiam was
keszja
[edit: moderacja]
Ksiwik
Poszukiwanie krabów w morzu północnym i jeden walczący z grabkami icon_smile.gif







dorsim Jak to nie myśleć o pechu skoro dziś wymacałam kleszcza pod pośladkami icon_smile.gif Już byłam na pogotowiu i mi go wyciągneli.
Uwierzcie mi że powoli to zaczynam się śmiać z tego że co rusz to mnie coś spotyka, i zapomniałam wam napisać że w zeszłym tygodniu musiałam iśc do ginekologa bo mi się jakaś infekcja wdała. He he normalnie chyba w te wakacje to poznam tutaj w niemczech lekarza każdej specjalizacji , w razie potrzeby będzie jak znalazł icon_smile.gif
dorsim
Ksiwik a ile jeszcze zostało Ci tych wakacji ? To widzę że naprawdę ty masz jakiegoś pecha 43.gif Ale mówią że w życiu wszystko musi wyjść na zero, więc może zaraz będą Ci się przytrafiały same dobre rzeczy icon_smile.gif
Ksiwik
dorsim Prawie do końca sierpnia tu będę, planuje do Polski wracać koło 25 sierpnia, bo trzeba młodą do szkoły wyposażyć i powrócić do normalnego trybu no i ja od września do pracy , mój szef już dzwonił czy mi się wakacje nie znudziły bo chciał by abym wróciła kusząc mnie przejściem na inne stanowisko ale ja z taktem odmówiłam icon_smile.gif
Dziś 29 dc powinnam dostać rano @ a na razie cisza, robiłam w zeszłym tygodniu test i był negatywny. Siedzę jak na minie i co chwila biegam do łazienki patrzeć czy coś przylazło , świruję jednym słowem.
dorsim
To wypoczywaj , mam nadzieję że wyczerpałaś limit na pecha icon_smile.gif &&&&

CYTAT(ksiwik @ Wed, 31 Jul 2013 - 12:17) *
Dziś 29 dc powinnam dostać rano @ a na razie cisza, robiłam w zeszłym tygodniu test i był negatywny. Siedzę jak na minie i co chwila biegam do łazienki patrzeć czy coś przylazło , świruję jednym słowem.


Hmmm, mam tak samo za każdym razem 29.gif Mocno trzymam kciuki by jednak @ nie przyszła &&&& Zrób jutro rano test .



pozdrawiam
zajÄ…c_Poziomka
Ksiwik, no i jak?
Ksiwik
W nocy miałam piękny sen że zrobiłam test a nawet dwa i na każdym widziałam dwię piękne kreski, nawet Obrączkowy rano mówił że coś ładnego mi się śniło bo uśmiechałam się przez sen nad ranem.
Niestyty to był tylko sen.... icon_sad.gif
Rano ta franca @ przylazła, swoim niecodziennym opóźnieniem zrobiła mi promyk nadziei...
Nie jestem zła, nie płaczę czuję tylko tą pustkę ...

Miłego dnia wam życzę.
zajÄ…c_Poziomka
Przykro mi icon_sad.gif
pipistrellus
ksiwik szkoda... ale kciuki trzymam za następny wakacyjny cykl!! A co do kleszczy to ja już sobie w tym roku 3 wyciągnęłam, paskudztwo!
dorsim
ksiwik bardzo mi przykro. Wiem co czujesz .


Ja już wiem że w tym cyklu się nie udało, @ jeszcze nie dostałam, ale ostatnio już byłam bardzo nerwowa, i to jest zawsze dla mnie typowe na tydzień przed @. Więc teraz tylko czekam.



pozdrawiam
Tigerek
Pierwszym dniem @ ogłaszam początek kolejnego cyklu...

Szukając dobrych wieści: po kilku latach nieregularnych cykli ten jest 5. po kolei identyczny. Identycznie druga faza 15 dni, pierwsza 24-25. Wysoki skok, tempka trzyma się bite 14 dni, żeby w dniu @ spaść. Czyli coś się mi "naprawiło". A spodziewałam się "cyrku", bo i upał, i burze i bezsenność, i stres = wszystko, co do tej pory zakłócało mi masakrycznie długość cyklu wydłużając go w bliżej nieodgadnioną przyszłość.

Miłego dnia icon_smile.gif

Choć @ w takim upale to koszmar.
mmartka85
Cześć icon_smile.gif jestem TU nowa i nie wiem czy mogę sie wtracic w Wasze tematy,ale potrzebuje rady,opinii i mam nadzieje,ze pomozecie icon_smile.gif

Moze zacznę od początku,ale w dużym skrócie:) starania o dzidziusia zaczęliśmy juz jakiś rok temu i niestety nie wychodzi icon_sad.gif robiliśmy badania i ja i mezus moj...no niestety okazało sie ze jego nasienie nie jest zadowalające(z tego co pamietam 75% uszkodzonych plemników,29% martwych) lekarz zalecił stosowanie leku o nazwie PROFERTIL,ktory ma rzekomo poprawić jakość nasienia po 3 mies.stosowania.Troche poczytalam o tym leku,ma badania,podobno skuteczny itd.ale wolałabym jednak przeczytać opinie osób które miały podobny problem i udało im sie icon_smile.gif czy ktos stosował ten lek,albo słyszał coś na jego temat???

Pomóżcie,bo jestem załamana icon_sad.gif tak bardzo chce mieć rozowiutkiego dzidziusia!!!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.