To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

STARANIA O MALEŃSTWO odsłona XXVII

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40
mika1234
witam mozna sie przylaczyc icon_smile.gif
Cortinka230
mika1234 Witaj 06.gif
mika1234
myslalam ze juz nikt tu nie zaglada a tu taka mila niespodzianka
Cortinka230
kamixx skądśtoznam.Filipbył na początku września 3 dni w przedszkolu, potem go nie puszczalam aż do urodzin w sobotę i w poniedziałek , czyli wczoraj poszedł jeden dzień i wieczorem już byliśmy u lekarza. Na razie wirusowe, ale u alergika i astmatyka to w godzinę możesię zmienic. 24 h/d trzeba byc w pogotowiu, żeby nie przegapic momentu kiedy rozwinie się zapalenie płuc...koszmar. A leków sterydów i wziewów cała apteczka. Oczywiście 4 latek nie ma jak zrobić spirometrii, więc narazie jest tylko podejrzenie astmy..
Cortinka230
odebrałam wyniki moja beta urosła do 3944 06.gif . Tydzień temu było tylko 184:) Jestem szczęśliwa, że rośnie, wiem, że nadal to dopiero początek ale mimo wsystko:)
mika1234
CYTAT(Cortinka230 @ Tue, 01 Oct 2013 - 10:38) *
odebrałam wyniki moja beta urosła do 3944 06.gif . Tydzień temu było tylko 184:) Jestem szczęśliwa, że rośnie, wiem, że nadal to dopiero początek ale mimo wsystko:)

gratulacje
dorsim
CYTAT(Cortinka230 @ Tue, 01 Oct 2013 - 10:38) *
odebrałam wyniki moja beta urosła do 3944 06.gif . Tydzień temu było tylko 184:) Jestem szczęśliwa, że rośnie, wiem, że nadal to dopiero początek ale mimo wsystko:)



super wieści icon_smile.gif bardzo się cieszę icon_smile.gif
Cortinka230
dzięki dziewczyny, jesteście kochane przytul.gif
pipistrellus
cortinka Super!! Przestań powtarzać, że to dopiero początek, ciesz się!! icon_smile.gif

mika1234 Witaj i jak najszybciej zmykaj na wątek ciężarówkowy icon_smile.gif
kamixx
Cortinka230 myslę, ze już nie musisz się przejmować ciąża mocna i pewna icon_smile.gif
Moriah
mika1234 Witam ciÄ™ na wÄ…tku staraczkowym icon_smile.gif

Cortinka Beta piękna, śmigaj na wątek ciążowy icon_smile.gif Będziesz miała piękny czas na poród - będzie już cieplutko, więc nie trzeba będzie chodzić w grubych ciuchach (wierz mi, z brzuchem pod brodą ciężko się zakłada kozaki icon_wink.gif ) a i spacerki będą mogło być szybciej długie icon_biggrin.gif
Cortinka230
SÅ‚oneczka Wy moje przytul.gif

I bede tu wpadać i trzymać kciuki za kolejne staraczki:)
Kari27
Cortinka beta ładnie rośnie brawo_bis.gif .Widzę ,że tez masz nie wesoło z tymi chorobami u synka.Śmiało zmykaj na ciężarówki ,miejmy nadzieję ,że i my niedługo dołączymy na tamten wątek.

mika1234
CYTAT(pipistrellus @ Tue, 01 Oct 2013 - 20:47) *
cortinka Super!! Przestań powtarzać, że to dopiero początek, ciesz się!! icon_smile.gif

mika1234 Witaj i jak najszybciej zmykaj na wątek ciężarówkowy icon_smile.gif

a dlaczego mam zmykac na watek ciezarowkowy icon_smile.gif
pipistrellus
mika1234 Bo to podobno lepszy wÄ…tek icon_smile.gif
mika1234
CYTAT(pipistrellus @ Wed, 02 Oct 2013 - 21:53) *
mika1234 Bo to podobno lepszy wÄ…tek icon_smile.gif

nie rozumiem moge prosic o jakies wyjasnienia
pipistrellus
mika1234 to tylko takie przywitanie i jednocześnie życzenie, żeby ci się szybko udało zajść w ciążę.
kasienka33
halo, czy ktos tu jeszcze jest ? 06.gif
Moriah
Halo, staraczki - nie róbcie mi tego! Chcę przekazać watek w dobre ręce przed porodem a wy mi wcale nie ułatwiacie spawy!
kamixx
niestety cieniutko wątek się rozwija, pamietam te czasy kiedy kilka godzin nieobecności na forum skutkowało kilkoma stronami wątku
annad
A może wszystkie staraczki tak się do pracy ostro zabrały, że czasu na pisanie brak icon_smile.gif Trzymam kciuki za Was wszystkie!
Tigerek
Jakoś tak ... nie mam weny na pisanie, 2. cykl odpuszczamy a po @ zdecydujemy co dalej. Na razie czekam na @ icon_smile.gif - brzuch boli więc pewnie kilka dni i po sprawie.
dorsim
No niestety nasz wątek stanął. Moriah nie wiem kiedy dobijemy do 100, w takim tempie to może troszkę zejść 29.gif może jeszcze ktoś się pojawi kto pociągnie ten wózek ?

I u nas starania jakoś stanęły w miejscu, nawet nie wiem ile cykli już odpuściłam. Ciągle biorę leki sterydowe. Niby od wczoraj znowu się staramy, ale też jakoś nie robię sobie nadziei. Co ma być to będzie.
Jakoś tak mój zapał minął. Sama nie wiem dlaczego.

pozdrawiam

edit. lit
mika1234
CYTAT(pipistrellus @ Thu, 03 Oct 2013 - 21:04) *
mika1234 to tylko takie przywitanie i jednocześnie życzenie, żeby ci się szybko udało zajść w ciążę.

juz sie przestraszylam ze cos zrobilam nie tak icon_smile.gif ale dziekuje bardzo icon_smile.gif
Kari27
Tigerek ja też tak miałam ,że brzuch mnie bardzo bolał,nawet jeden dzień miałam plamienie,nastawiłam się więc na @,ale ona nie przyszła.Na teście dwie piękne krechy.
Nawet zapomniałam tu na wątku pochwalić się z pozytywnego testu.Na watku ciążowym założyłam temat,bo niby test pozytywny,beta nienajgorsza ale lekarz na usg nic nie zobaczył.Za tydzień idę jeszcze raz na wizyte to wtedy dam znac co i jak,bo na razie nikomu się nie chwalę.
hogata61
Tigerku- a może to nie na @ icon_smile.gif czekamy na wieści icon_smile.gif

Kari- po cichutku gratulujÄ™ icon_smile.gif
Moriah
Tigerku Tak jak annad po cichutku zaklinam, że może to nie ten ból na @?

dprsim Może właśnie takie staranie-niestaranie jest najlepszym sposobem na zajście. Mi dwa razy się udało właśnie w ten sposób, ale oczywiście wiem jak ciężko "świadomie się nie starać".

Kari Serduszko widać dopiero w okolicach 6-7tc, więc w dniu spodziewanej @ czy nawet dzień po gin może jeszcze na USG nic nie widzieć. Zawsze możesz zrobić jeszcze betę. O ile testy zdarzają się fałszywie dodatnie to test z krwi nie kłamie.
mikkowska
PoproszÄ™ o dopiskÄ™ icon_smile.gif
annad
mikkowska ale będę zaciskać kciuki!!!!!!!!
kajetanka
mikkowska, witam i trzymam kciuki!
tigerku, dziewczyny mają rację, pierwsze objawy ciąży są takie same jak na @ icon_smile.gif
Kari, wiem jak ciężko jest czekać, ja byłam na pierwszym USG zbyt wcześnie, lekarz mnie tylko zestresował i kazał przyjść za 3 tyg...

My wystartowaliśmy z działaniem. Nie nastawiam się jednak od razu na sukces, bo moje TSH jest 3,5... Znów ponarzekam na lekarzy w UK, mój stwierdził, że nie widzi przeszkód, bo wynik jest w normie, z tego co wszędzie czytam, taki wynik w normie jest ok dla zdrowej kobiety, przy leczonej tarczycy, powinnam mieć niższy. Sama sobie podrasuję lekko dawkę na taką jak brałam w PL (zdecydowanie większe zaufanie mam do kogoś, kto jest endokrynologiem, a nie doktorem od wszystkiego), a w przyszłym miesiącu pójdę do innego lekarza, ale nie sądzę, żeby to coś zmieniło, bo mój, po naciskach skonsultował to już z jakimś innym. Odnoszę wrażenie, że oni tu mają na pewne rzeczy wywalone icon_confused.gif
mikkowska
Aniu moja dzięki za kciuki icon_smile.gif

Też już bym chciała "być", ale na wszystko przyjdzie pora... icon_smile.gif Dziecko i tak wybierze sobie najmniej oczekiwany moment. Ale nie ukrywam, że chciałabym postarać się o rodzeństwo dla Lolka icon_smile.gif
kamixx
mnie również w pierwszej ciąży brzuch bolał zupełnie tak samo jak na okres więc nic straconego dziewczyny
Tigerek
Normalnie powoli można mieć maksa. Pogoda durnieje, rano mroźno jesiennie, w dzień ciepło wiosennie. Zgaga mnie męczy 4. dzień mimo, że nic w sumie ciężkostrawnego nie jem. W pracy robię 3. tydzień za dwóch, bo drugi germanista najpierw robił za tłumacza delegacji z Niemiec 1,5 tygodnia, a ten tydzień na L4. Żeby było zabawniej - mam po prost razem swoje grupy i jego, więc robota potrójna ( bo "obce" grupy mają mnie gdzieś i są cofnięte z materiałem w porównaniu do moich) - za tą samą płacę, bo godzin to mi nie przybyło icon_razz.gif

Mieliśmy rejwach ostatnie 2 tygodnie, bo szwagier podczas pobytu w Polsce rozbił samochód teścia (skosił dzika), teściowi trzeba było pomóc sprzedać skraksowane auto, poszukać nowego, okazało się, że formalnie to on nigdy nie miał swojego samochodu, bo ten skraksowany zostawił mu syn wyjeżdżając za granicę (rzeczony szwagier) i teść synowi nabijał zniżki na OC. Sam musiałby płacić 100%.

Jajniki pobolewają sobie zamiennie od czasu do czasu, brzuch to samo. Śpiąca wieczorem jestem straszliwie, migrena wczoraj nie dała funkcjonować, szczególnie, że profilaktycznie wspomagam się tylko paracetamolem jak już coś.

Wg mojego wykresu dziś mam 13. dzień po owulacji. Zgodnie z logiką, że zwykle moja druga faza trwała ok 15 dni to okresu powinnam spodziewać się w poniedziałek. Coś mnie tknęło dziś... tak po głupiemu, zrobić test, wyjdzie negatywny i czekać grzecznie do poniedziałku.

No to zrobiłam.
























Oba wyszły po 2 minutach icon_biggrin.gif

Ryczę jak głupia, jeszcze miałam w pierwszym odruchu wyrzuty sumienia, bo kiedyś obiecałam małżowi że razem będziemy testy robić, a on w pracy, wróci wieczorem. Zadzwoniłam od razu, cieszy się aż się jąkał icon_biggrin.gif
hogata61
Tigerku- o ja *****z..... Ale się cieszę!!!!!!!!!!!!!! Mówiłyśmy że na każdą przyjdzie czas, Twój już nastał !!!!!!!!!! brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif Normalnie poryczałam się jak głupia! Spokojnej i nudnej ciąży!!!!!!!!!!
Pilawianka
Tigerek, ja też się poryczałam.
Gratuluję i spokojnych 9 miesięcy życzę icon_smile.gif
annad
Tigerku kurcze zaje....cie !!!! Nsczekałas się na fasolke! Aż się wzruszyłam icon_smile.gif GRATULUJĘ GRATULUJĘ GRATULUJĘ brawo_bis.gif
Tigerek
Oj to dzisiaj łzawy dzień icon_biggrin.gif - bo ja płaczę teraz ze wzruszenia jak Was czytam icon_biggrin.gif - a za godzinę przychodzi moja przyjaciółka i pewnie spłaczemy się obie icon_biggrin.gif

Dzięki niebiosom za Rennie icon_biggrin.gif - pomaga na zgagę bo mam wrażenie po tych 4 dniach że mi gardło przepali.

Żeby było śmieszniej:
W sobotę miałam zjazd z kursu na instruktora 2. stopnia NPR (tego najwyższego). Położna, z którą miałyśmy zajęcia - kapitalna babeczka icon_wink.gif - opisywała jak to niektóre kobietki doskonale potrafią nawet moment implantacji określić: po plamieniu, gwałtownego skurczu macicy a po nim rozlanego bólu. Godzinkę przed tym wykładem miałam dokładnie te objawy, które opisała icon_biggrin.gif

Już jakieś mikro-podejrzenia miałam od 2 dni... 10 dnia po owulacji podskoczyła mi temperatura i tak powoli rosła z dniem dzisiejszym włącznie, ale nie chcąc się "nakręcać" wmawiałam sobie, że zapalenie stawów mi się zaczyna. Bo już 2 razy takei skoki miałam, ale nigdy w tym momencie cyklu idealnie icon_wink.gif

KOCHANE JESTEÅšCIE WSZYSTKIE !!!

Dzięki za doping icon_wink.gif - teraz poczekać "cierpliwie" te 2-3 tygodnie i do lekarza...

annad - przeczytałam "naszczekałaś" icon_biggrin.gif
annad
Tigerku to z emocji literki zrobiły psikusa. A pamięta jak ja, Hogata, Moriah i Okruszek przeszłyśmy na wątek ciążowy i było mi szczerze Cię żal...bo pisałaś, że wszystkie odchodzą ledwo wejdą a Ty ciągle walczysz...strasznie się cieszę, że Wam się udało brawo_bis.gif Z całego serca szczerze Wam Gratuluję icon_smile.gif

Dziewczyny teraz łapać ciążowe fluidk od Tigerka!
kajetanka
tigerku, ogromnie GRATULUJĘ!!! icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Ja tam wolę testować bez małża, żeby potem "z zaskoczenia" rzucić dobrą wiadomością icon_wink.gif
Moriah
Tigerku AAAaaaaaaaa, ale świetne wieści! Przyszło ci poczekać nieco dłużej niż nam, ale ten widok dwóch kresek na teście wszystko rekompensuje!! Ogromnie, ogromnie gratuluję! Napisz jak TM zareagował na cudne wieści.
alona24
Tigerku gratuluję jestem przeszczęśliwa z Twojego powodu...bo Tobie ta ciąża się poprostu należała !!!!trzymam kciuczki za nuuuuuudne już 8 mcy ;P
okruszek
Tigerek bardzo się cieszę! nudnych 9 miesięcy!
agrafkaa
Tigerku gratuluję i spokojnych i nudnych 9 miesięcy. brawo_bis.gif icon20.gif ciaza.gif ciaza.gif
salamandra.79
Tigerku wielkie wielkie gratulacje , te dwie kreseczki to jak najlepszy narkotyk który się nie wciąga a faze przez 9 miesięcy trzyma....spokojnych 9 miesięcy zycze!
dorsim
łał jakie cudne wieści !!!!! Gratuluję !!!! icon_smile.gif
hogata61
Dorsim- Ty będziesz następna, zobaczysz 02.gif
dorsim
CYTAT(hogata61 @ Fri, 25 Oct 2013 - 21:43) *
Dorsim- Ty będziesz następna, zobaczysz 02.gif


pożyjemy, zobaczymy 29.gif
kasiula_poznan
TIGERKY GRATYYYYYYYYYYYYY!!!!!!!!! Spokojnych 9ciu miesiecy!
kamixx
Tigerku ogromne gratulacjie, no i wątek się rozkręcił...


ja czekm na @ mam dostać we wtorek, oczywiście nadzieja co miesiąc mnie wykańcza
Ksiwik
Tigerku Moje serdeczne gratulację, należała Ci się ta ciąża icon_smile.gif Życzę spokojnych i nudnych tych 9 miesięcy.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.