To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Clostilbegyt

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72
Truskiew
Witaj Blonka,
Tak hormonki ok (chociaż to icon_smile.gif ), ja to jeszcze borykam się z nadwagą więc to tez jest pewnie przyczyna dotychczasowych niepowodzeń. Zostało mi tylko do zrobienia obciążenie glukozą ale jakoś nie mogę się na to wybrać icon_smile.gif Kiedy Cię czeka laparoskopia? to kolejna rzecz którą jestem przerażona ale mam nadzieje że po CLO coś mi tam wyrośnie icon_wink.gif we wtorek sądny dzień icon_smile.gif pozdrawiam
użytkownik usunięty
[post usunięty]
Truskiew
Partner przebadany, szału nie ma ale średnia krajowa jest icon_smile.gif hsg nie miałam robionego, gin powiedziała że za jednym zamachem z ewentualną laparoskopią się sprawdzi. Słyszałam ze to badanie drożności to dosyć bolesne jest, prawdo to?Mam podobno strasznie dużo tych pęcherzyków i tak czy siak chyba trzeba będzie je usunąć icon_sad.gif czekam na ten wtorek jak na jakiś sąd ostateczny. Pozdrawiam Was serdecznie i dziękuję za rady.
użytkownik usunięty
[post usunięty]
Truskiew
Cały czas się łudzę, że nie będzie ta laparoskopia potrzebna. To się robi w znieczuleniu ogólnym czy zewnątrzoponowym? długo trwa sam zabieg? Boshhhh po co ja się martwię na zapas? wcześniej miałam monitorowany cykl i wychodziło na to, ze pęcherzyki po prostu nie rosną, czasami jeden się wybił i doszedł do ok. 11 mm i koniec nie chciał dalej ze mną gadać. Więc może CLO pomoże icon_smile.gif
biedronka11
Ja laparoskopie mialam robiona w znieczuleniu ogolnym. Caly zabieg traw roznie, w zaleznosci co dokladnie beda badac. U mnie byla tez ciaza pozamaciczna wiec u Ciebie pewnie bedzie inaczej. Nie ma sie czego bac! Powodzenia dziewczyny!!!!
Blonka
ja laparo mam miec w ogolnym znieczuleniu, boje sie tylko cewnika i ze sie obudze z rurka w gardle....
Blonka
okres mi sie spoznia ale boje sie zrobic test...
Agnieszka_82
Blonka, z całych sił zaciskam kciuki &&&&
Blonka
heh nie wiem co myslec... zrobilam test bo kresu nie mam iwidze bladziocha.. baardzo bardzo slaba kreska....
nulek27
Po cichu gratuluje i zrób jeszcze raz test może jutro na pewna wyjdzie piękny !! 43.gif
biedronka11
Blonka moj bladzioch byl tak blady, ze go nie zauwazylam, dopiero jak dwa dni pozniej sprzatalam torebke okazalo sie, ze tam jest! Wierze, ze sie udalo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! icon_biggrin.gif
Agnieszka_82
Blonka, moja Marti też na początku była bladą kreseczkę którą wypatrzyłam "siłą woli". W takim przypadku szybciej potwierdzi się wyniki z betaHCG
Blonka
ide na bete w poniedzialek, poki co na luzie... a tak mnie podkusilo na test bo okresu nie ma a maz kupil mi krowki i mi nie smakowaly... hehe
Blonka
w sumie zrobilam 3 testy i na kazdym sa 2 kreski... z dzisiaj rana nawet ciut mocniejsza niz wczoraj..... boje sie strasznie ze to SEN... jakie to dziwne.. mialam inseminacje, bralam leki.... a jak odstawilam wszystko w piz d....... to 2 kreski mialam miec laparoskopie w styczniu
nulek27
Blonka trzymam kciuki ,musi być dobrze .Daj znać po becie ale czuję że będzie dobrze !! Pewnie szalejecie ze szczęścia .
Blonka
nie szaleje jeszcze ;p jutro jak odbiore bete i wyjde z gabinetu i bedzie wszystko ok to sie uciesze
nulek27
Będzie dobrze i daj znać jutro jak po wizycie .Myśl pozytywnie !!
Blonka
a wy dziewczyny?? jak sie sprawy maja? ktore dc?
nulek co u Ciebie?
nulek27
O no nic nowego ,jestem na końcówce @.Wszystko jest dobrze czasem dopada mnie nostalgia i taki rodzaj niesprawiedliwości że los ze mnie zakpił no ale cóż trzeba myśleć pozytywnie może się kiedyś uda .Ty nie myśl o złych rzeczach i spokojnie bez nerwów przytul.gif
Blonka
nulek ja po 3 latach sie doczekalam to i ty sie doczekasz icon_smile.gif aniolek czeka na odpowiedni moment icon_smile.gif moze na swieta? icon_smile.gif
nulek27
Chciała bym ale .......to nie takie proste .Cztery lata starań mnie nauczyły,że to nie proste .
Blonka
ja tez stracilam nadzieje i popatrz.... moze trzeba faktycznie odpuscic tak calkiem
biedronka11
No i jak po wizycie??? Blonka?!?!
Blonka
beta 333... jest pecherzyk ale jeszcze bez zarodka, obliczylysmy ze jestem 4 dni po terminie @.. nie powiedziala nawet ktory to tydzien, mam przyjsc jeszcze 9 grudnia i powtorzyc bete pojutrze.. dostalam male zalecenia, duphaston bo niby jestem po przejsciach... i trzeba sie wspomoc by nie bylo niespodzianek... no i jakis fembion natal 1... skierowanie na badania mam rozne itp.... mowila co jesc czego unikac...
nie dociera to do mnie jeszcze czuje sie jakby to ktos inny byl w ciazy....
będę chyba mamą...
użytkownik usunięty
[post usunięty]
użytkownik usunięty
[post usunięty]
nulek27
Blonka serdeczne gratulacje i spokojnej ciąży !!! brawo_bis.gif
Blonka
dzis powtorzylam bete.. ciekawe czy rosnie .........................
nulek27
Na pewno będzie ok.Pochwal się wynikiem jak odbierzesz .
Truskiew
Blonka, serdecznie GRATULUJĘ ! U mnie po CLO zaczęły rosnąć 3 pęcherzyki ale do 20 mm dobił tylko jeden. Oczywiście z zaaranżowanej kolacji z mężem nic nie wyszło ale udało się chwilę później icon_smile.gif teraz w oczekiwaniu na @.
Pozdrawiam
Blonka
dzieki Wam icon_smile.gif ale trzymajcie kciuki dalej icon_smile.gif wizyta 9 grudnia a beta wyglada tak.. poniedzialkowa 333 a dzisiejsza 937,51 icon_smile.gif

dla was kciuki icon_smile.gif &&
biedronka11
Czyli wszystko jak ma byc!!!! Suuper!!! Byle do 9go!
nulek27
Beta piękna,będzie dobrze przytul.gif
Blonka
a gdzie jest kobra??? misiu jak sie czujesz?
biedronka co u ciebie?
biedronka11
U mnie ok! icon_biggrin.gif
Jutro zaczynamy 22 tydzien! Ogolnie do konca 20 tygodnia czulam sie tragicznie, wymiotowalam non stop (schudlam 4 kg), mdlalam, mialam plamienia i straszny bol brzucha. Na polowkowym dowiedzialam sie ze narazie mam lozysko przodujace ale jeszcze moze sie przesunac. Zobaczymy za kilka tygodni. Nie pisalam bo nie chcialam nikogo dolowac. Ale od tygodnia czuje sie znacznie lepiej!~Jedyne co to pozostal bol brzucha ale z tym nic nie zrobie!
Blonka na pewno Ty bedziesz czula sie dobrze!

I caly czas trzymam kciuki za reszte dziewczyn!
jolka30n
Witam ponownie . Dziś podobno mam pierwszy dzień owu a już się stresuje że pewnie znowu nie wyjdzie nic obiecałam sobie też ,że tym razem nie będę robić żadnego testu ani na owu ani ciążowego po prostu poczekam na to co pokarze mi czas (postaram się wytrzymać ).Chyba potrzebuje wsparcia, wiec bardzo o nie proszę trzymajcie mocno ale to bardzo mocno kciuki .A co tam u was ?
Blonka
jolka jestem z toba icon_smile.gif na luzie icon_smile.gif wszystko w swoim czasie icon_smile.gif tylko sex sex i sex ale z przyjemnosci a nie z musu bo inaczej nie wyjdzie icon_smile.gif ja tak mialam i duzo innych dziewczyn tez icon_smile.gif jak chcialam nie wychodzilo a jak juz wiedzialam ze nie wyjdzie do stycznia.. (w styczniu laparo mialam miec) i w tedy sie udalo.... icon_smile.gif trzymam kciuki icon_smile.gif
Blonka
CYTAT(biedronka11 @ Thu, 01 Dec 2011 - 15:38) *
U mnie ok! icon_biggrin.gif
Jutro zaczynamy 22 tydzien! Ogolnie do konca 20 tygodnia czulam sie tragicznie, wymiotowalam non stop (schudlam 4 kg), mdlalam, mialam plamienia i straszny bol brzucha. Na polowkowym dowiedzialam sie ze narazie mam lozysko przodujace ale jeszcze moze sie przesunac. Zobaczymy za kilka tygodni. Nie pisalam bo nie chcialam nikogo dolowac. Ale od tygodnia czuje sie znacznie lepiej!~Jedyne co to pozostal bol brzucha ale z tym nic nie zrobie!
Blonka na pewno Ty bedziesz czula sie dobrze!

I caly czas trzymam kciuki za reszte dziewczyn!

dlugo cie trzymalo biedroneczko ;p przestraszylam sie troche teraz ;p dzis mialam pierwszy kontakt z lazienką icon_razz.gif
milutka
CYTAT(Blonka @ Sun, 27 Nov 2011 - 17:38) *
ja tez stracilam nadzieje i popatrz.... moze trzeba faktycznie odpuscic tak calkiem


Ale trochę sprzecznie piszesz icon_wink.gif bo napisałaś, ze rzuciłaś wszystko w p.. , radzisz aby dziewczyny wyluzowały. A nie wspominasz nic , że brałaś pregnyl w tym cyklu i się udało.

Oczywiście bardzo gratuluję, beta pięknie przyrasta icon_smile.gif
Blonka
pilnowalam zeby nie bylo torbieli i bralam ovitrelle a nie pregnyl i z tymi dziewczynami co tu pisze wiedza co bralam bo czytamy wszystkie posty DOKŁADNIE... i wiedzą ze odpuscilam bo czekalam na zabieg pozatym dostalam prace nowa i zapomnialam totalnie o staraniach nawet zaraz po wyjsciu z gabinetu bo od razu jechalam do pracy.... wiec cos w tym jest, wiele dziewczyn tak ma... zmniejszenie presji jest czyms dobrym icon_smile.gif
milutka
CYTAT(Blonka @ Fri, 02 Dec 2011 - 10:28) *
pilnowalam zeby nie bylo torbieli i bralam ovitrelle a nie pregnyl i z tymi dziewczynami co tu pisze wiedza co bralam bo czytamy wszystkie posty DOKŁADNIE... i wiedzą ze odpuscilam bo czekalam na zabieg pozatym dostalam prace nowa i zapomnialam totalnie o staraniach nawet zaraz po wyjsciu z gabinetu bo od razu jechalam do pracy.... wiec cos w tym jest, wiele dziewczyn tak ma... zmniejszenie presji jest czyms dobrym icon_smile.gif


ovitrelle to to samo co pregnyl, też brałam, ale wiesz, skoro go brałaś to mógł Ci pomóc on a nie luzowanie icon_wink.gif ale to nie zmienia faktu, że najważniejsze, że się udało icon_wink.gif
biedronka11
Milutka daj spokój, wyluzowac nie musi oznaczac, ze nic a nic nie brala nawet kwasu foliowego itd. Po prostu wyluzowala psychicznie moze oznaczac ze nie mierzyla co dzien tempki czy nie liczyla dni jak zawsze. Ale nie musi oznaczac, ze przestala brac cokolwiek.

Milego dnia Dziewczynki!
użytkownik usunięty
[post usunięty]
biedronka11
Rosa a czy ja napisalam , ze Blonka jest w ciazy dzieki wyluzowaniu tylko? Jakas przewrazliwiona jestes!
Jasne, ze jak ktos ma problemy z zajsciem w ciaze to leki duzo pomagaja ale stres nigdy nie jest pomocny i moze wlasnie takie wyluzowanie oznaczac, ze ktos zajął sie czyms tam i przestal sie tym stresowac co POMOGLO (a nie sprawilo) ze w tym cyklu zaszla w ciaze!! I to, ze Tobie sie takie myslenie nie podoba nie znaczy, ze nie mozna tak pisac.
Nie chce sie klucic bo nie ma o co.
użytkownik usunięty
[post usunięty]
biedronka11
Dokladnie tak jak piszesz! Trzymaj sie cieplo! icon_smile.gif
Blonka
szkoda tylko ze mowicie ze ja kazalam komus w ogole nie brac lekow... ;/ Rosa zastanow sie co piszesz czy ja cos takiego powiedzialam? kazdy tu wie co bralam ale do tego "odpuscilam" co bedzie to bedzie zero stresu i to mi pomoglo obok tego ze mialam dzieki clo owulke... wiec nie pisz ze odpuszczanie to cos zlego bo wielu kobietom z powodu stresu i napiecia sie nie udalo, nie jestes lekarzem.. moja ginekolog powiedziala ze przestalam myslec i to tez dlatego ze organizm sie przestal "stresowac" a to ze cos bralam to jak pisalam wyzej kazdy z kim tu pisalam na forum wiedzial o tym tak jak np biedronka.... przykro mi ze tak napadlas na mnie bo nic zlego nie napisalam ;/ nie ma sensu tu chyba zagladac skoro dobra rada jest nagradzana burą...
Blonka
aha to nie byl lek przypadkowy.. bralam clo prawie rok i "nagle" jak sie odstresowalam sie udalo? przypadek? nie sadze... obok lekow "cos" musialo pomoc...
a skoro piszesz o granicy 2 kresek wyobraz sobie ze caly czas sie boje ze poronie... niestety ale ja granicy 2 kresek jeszcze nie przeszlam nie widzialam serduszka i nie slyszalam go... a do szesliwych 9 miesiecy jest mi bardzo daleko ;/ to ze ktos zobaczy 2 kreski nie oznacza ze bedzie wszystko dobrze, np kobra... pamietasz ja? biedne sloneczko niestety przeszlo wlasnie to czego ja sie panicznie boje!!
użytkownik usunięty
[post usunięty]
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.