To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Clostilbegyt

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72
nulek27
Zgadzam się z Blonką .Kciuki bardzo się przydadzą .W środę jadę do Poznania ,w czwartek prawdopodobnie IUI 43.gif
karina1212
mon17 - Dziwne, że lekarz nie powiedział Wam kiedy, ale już dzisiaj możecie się zacząć przytulać.
Trzymam kciuki 06.gif

nulek - za Ciebie też trzymam 06.gif
nulek27
Oj chciałabym żeby Wasze kciuki sprawiły cud 32.gif
mon17
gin nic nie mówił a ja w sumie zapomniałam z tego wszystkiego zapytać bo sie nie spodziewałam że da pregnyl. jutro ide na usg to mi wszystko powie ciekawa jestem;) ale sie boje że znowu bedzie rozczarowanie!!
Blonka
glowa do gory seks seks seks icon_biggrin.gif milego pracowania icon_biggrin.gif &&&&& trzymam zacisniete.. 4 piÄ…stki, moje i dzieciatka!!!
mon17
Blonka nie dziekuje żeby nie zapeszyćicon_wink.gif)) wróciłam z usg i pęcherzyk pekł nie ma go także taraz tylko czas 37.gif
karina1212
mon17 - to czekamy do 13-ego na dwie kreski icon_smile.gif
mon17
oj Karina szczęściaro nawet nie wiesz jak bardzo bym chciała zobaczyc te dwie kreski!!! A jak u ciebie?? Widziałas juz na usg swoja fasolkę?? ile juz ma mm??
Nulek a jak u ciebie?? jedziesz jutro?? Będe mocno trzymała kciuki mośko moćko!!!!
Blonka a jak twoja dzidziula sie miewa?? Ile już mierzy?? Napisz coś chce sie z wami troche pocieszyc może sie zaraże;))))
Pozdrawiam was wszystkie:))
Blonka
na poczatek kciuki za 2 kreski &&&&
i troche wirusków ciążowych ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ icon_smile.gif

u mnie ok, jestem zmeczona ostatnio, moze przez pogode i te mrozy, spac mi sie chce... dzidzius ma jakies 9 cm plus nózki koło 1,5 cm, brzuszek mi troszke wywaliło i tam mysle czy z przejedzenia czy co icon_razz.gif nie umiem tu zdjec wrzucac a bym Wam z usg wkleiła...
karina1212
mon - jeszcze nie byłam. Dzwoniłam do lekarza, który mi teraz prowadził stymulację, ale ma taki nawał, że szok i trochę ciężko będzie z zapisem (pewnie dobry jest skoro ma tyle pacjentek). Powiedział, że jest jeszcze za wcześnie żeby robić USG i coś zobaczyć, że robi się przynajmniej 10tc i jeśli czuję się dobrze to jeszcze poczekamy. Dziwne to trochę dla mnie i zastanawiałam się czy nie pójść gdzieś indziej. Jak myślicie? Skąd mam wiedzieć czy wszystko jest dobrze???

Blonka - to już już dużą dzidzię masz icon_smile.gif Wyprawkę już szykujecie czy jeszcze za wcześnie?
mon17
Gratuluje wam jeszcze raz maluszków:))
Karina a nie trzeba miez zaświadczenia od lekarza że byłas do 10 tc na badaniu?? Takie niby słyszałam zdania ale nie wiem!!! Zebys kurcze zdążyła!!!
Blonka jak ci się uda chętnie zobaczyłabym zdjęcie z usg;))
karina1212
Jestem zapisana do niego dopiero na 18-ego lutego, ale jak tak to zdążę, teraz jest 5-6 tydzień
karina1212
Czytałam teraz na necie, że najpóźniej od 10 tygodnia ciąży
biedronka11
Blonka zdjecie musisz miec na jakims serwerze np picasaweb i potem tu przucisnac jak dajesz odpowiedz "wklej obrazek" no i potem wklejasz link tego zdjecia i juz masz! A jak nie wychodzi to wyslij mi zdjecie Twoje na maila a ja je tu wrzuce i wszyscy zobaczymy Twojego bobaska!
Blonka
biedronko ja na maila ci wysle zdjecie , ale chwilowo jestem uziemiona u tesciowej bo auto nam zamarzlo... no i nie mam tu swojego komputera ... wyslij mi swojego maila na pw a ja jak wroce do domu.. moze za 2 tygodnie.... to wysle zdjecie
nie, wyprawki jeszcze nie kupuje, czekam do wiosny icon_smile.gif
karina1212
mon - jak się czujesz? Może zauważyłaś jakieś objawy ciąży? Ja miałam wcześnie
Blonka
wysłałam biedroneczce zdjecie to moze wrzuci niebawem i zobaczycie ta perelke icon_smile.gif
jak sie czujecie?
mon17
niestety nie mam żadnych objawów ale do 15-16 jeszcze troche czasu jest. trzymaj kciuki żeby sie udało;))
nulek27
Hej ,ja już po teraz tylko trzeba czekać i wierzyć że się udało ,choć z tą wiarą to u mnie kiepsko.
biedronka11
A oto Malenstwo BLONKI:

Blonka
nulek kciuki icon_smile.gif na pewno sie udalo!!!
biedronka dzieki icon_smile.gif ale duuuze to zdjecie hehe
mon17
Blonka ja też takie cudo chce:))) super profilem sie ułożyło;)))
Nulek super że jestes juz po IUI bede mocno trzymała kciuki, a wiara umiera oststnia pamietaj:))) Trzeba wierzyc że się uda!!! Ja też mam czasami chwile załamania ale od czego masz NAS;))) buziole
Blonka
hej, wrocilam z usg, bedzie CHYBA chłopak icon_smile.gif na 55 %
nulek27
no to gratulacje .
biedronka11
No, no! Gratulacje Blonka!!! To tak jak u mnie!!!!!!!!!!
Blonka
biedronko przedłużamy ród icon_razz.gif u mnie to jeszcze niepewna sprawa ale moze sie potwierdzi za 2 tygodnie

a ja sie nie moge doczekac waszych testowanek icon_smile.gif zeby sie grono ciezarowek powiekszylo icon_smile.gif
mon17
gratuluje synków Blonka i Biedronka brawo_bis.gif
Ja testuje dopiero za dobry tydzień chociaż zaczynają sie objawy jak na @ ale mam cały czas nadzieje!! A do tego boli mnie lewy jajnik po tym cały pregnylu podejrzewam;( niby do dwóch tygodni od podania może boleć więc jeszcze musze wytrzymać!! Oby sie spełnił cudek:) ludek
mon17
ah mam jeszcze pytanko nigdy nie robiłam tej bety możecie mi napisać od kiedy można by sprawdzić? czy trzeba byc naczczo? ile to kosztuje? i ile sie na to czeka?? tak sie zastanawiam bo wiem ze równiez po pregnylu 14 dni może być zakłamany wynik!! możecie mi napisać
Blonka
kochana mon, ja tez mialam objawy na @.. to wyglada zupelnie tak samo, serio! bolam mnie brzuch jak na @, piersi bolaly jak zawsze... nic niezwyklego sie nie dzialo tylko poprostu tej @ nie mialam...
a beta hcg wykonana powinna byc najlepiej w terminie miesiaczki.. jest najbardziej wiarygodna, czyli 14 dni po owulacji. Najwczesniej mozna ja zrobic 10 dni po owulacji ale lekarze radza wykonac najlepiej 14 dni po.
nulek27
Mon ,pobierają krew na czczo nie trzeba być ,wynik następnego dnia albo dadzą tel i może tego samego ,ja płaciłam coś ok 50 zł ale to zależy od cennika danego labo ,robiłam 14 dni od podania pregnylu ,okresu nigdy nie dostałam 14 dni od IUI zawsze jakoś potem może to przez lutienę .Też się bardzo denerwuję i objawy mam też jak na @ 41.gif
Blonka
aha ja za bete place 20 zl, i czekam zazwyczaj do godziny 17 tego samego dnia, nigdy nie bylam na niej na czczo, po wynik musze sie pofatygowac sama badz zadzwonic.
karina1212
Cześć dziewczyny icon_smile.gif

Byłam dzisiaj na pierwszym usg.
Widziałam malusieńki zarodek i serduszko:)
Ostatnią @ miałam 20.12.2011., czyli wychodziłoby, że to 7 tydzień ciąży.
Ale biorąc pod uwagę to,że miałam późną owulację (22dc) to wszystko się przesuwa i jest to dokładnie 6 tydzień i jeden dzień ciąży.
Mam się zgłosić za ok.2 tyg. na usg zobaczyć czy zarodek dalej rośnie.

[b]mon17, nulek [/b]trzymam kciuki:)
blonka i biedronka gratulujÄ™ icon_smile.gif

mon17 jeżeli chodzi o betę to robisz 14 dni po owulacji (czyli w termin spodziewanej @).
Nie trzeba być na czczo.
Ja płaciłam 40zł.
Jeśli robiłam rano to wynik miałam ok.18 wieczorem
I pamiętaj, że jeśli robisz betę to za dwa dni musisz ją powtórzyć (jeśli jest pozytywna) żeby sprawdzić czy urosła prawidłowo (powinna się podwoić)
Poniżej masz link odnośnie bety:
https://parenting.pl/portal/co-to-jest-beta-hcg
Blonka
karinka no to super ja trzymam dalej kciuki zeby bylo wsio dobrze! icon_smile.gif
co do bety moja ginka mowi ze dobrze ze ja zrobilam ale ze powtarzac nie trzeba na poczatku bo bete sie kontroluje troche pozniej... ale ze ja natretna to powtarzalam bete 3 razy icon_razz.gif hehehe
mon17
Dzieki dziewczyny za wyczerpujÄ…ca odpowiedz;)
Nulek kiedy ci wypada testowanie??bo jakos tak niedługo po mnie co?? masz jakieś juz podejrzenia bo kurcze u mnie to słabo;( a wiem że to czekanie najgorsze jest!! Ja testuję 15-16 no oby w końcu sie udało bo ilez można??
Karina strasznie sie ciesze że już dzidziula rośnie w siłe;)) gratuluje czyli termin na kiedy masz??
karina1212
Dzidziulek jest jeszcze bardzo malutki, pewnie dopiero zaczął rosnąć,
więc doktor nawet nie powiedział mi ile ma "wzrostu".
Tak się bałam, żeby było dobrze, ale jeszcze wszystko przed nami...
mon- ginek powiedział, że termin wypada na 3 października, ale oczywiście to różnie może być
karina1212
mon,nulek Myślę o Was cały czas żeby się udało:)
blonka a Ty na kiedy masz termin?
Blonka
karinka ja mam termin na koniec lipca icon_smile.gif
karina1212
mon i jak tam ????????????????????????
mon17
no jeszcze nic nie wiem czekam do 15-16 ale jakos tak nie czuje się inaczej!!! no cóż czas pokarze:/
karina1212
mon a kiedy masz termin @ ???


Mam pytanie do Was dziewczyny. Od trzech dni swędzi mnie skóra (wszędzie) może orientujecie się czemu tak się dzieje. Ostatnio jem dużo owoców, bo mnie strasznie do nich ciągnie. Może to od nich? W sobotę jadę na usg, zapytam się lekarza, ale może Wy coś wiecie na ten temat???
nulek27
Mon tup_tup.gif
mon17
@ powinnam dostać 15 (góra 16) ale zobaczymy!!! nulek też nie moge sie doczekać a to czekanie mnie dobija ale co ma byc to bedzie:) a jak u ciebie?? karina co do swędzącej skóry to nie pomogę niestety!!!
nulek27
Ja myślałam że Ty na bete poszłaś i czekasz do 15-16 godz na wynik 04.gif Sory
No ja też czekam ale raczej na @ a przynajmniej takie mam objawy .
Blonka
swedzenie moze byc po hormonach, ja tam miewalam dosc czesto, badz od cytrusow jakichs jesli jesz duzo...
karina1212
Jem, jem pomarańcze, mandarynki (ostatnio mam na nie chęć, więc dużo) i już chyba przestanę, bo to pewnie od tego. Kupiłam sobie oliwkę, może trochę mi ulży. Też trzeba zacząć się już czymś smarować przeciw rozstępom.

mon mam nadzieję, że nie przyjdzie @ 06.gif Ja bym poszła w środę na bete 06.gif
Blonka
w ogole zapomnialam sie pochwalic wczoraj ze ze schodow spadlam... byly oblodzone a ciemno bylo i nie widac.. barierki sie trzymalam ale tak zem poleciala nogami do przodu ze mi to malo dalo.. tylkiem sie nie udezylam bo reka sie podparlam, ale glowa zachaczylam... az mi sie ciemno zrobilo w oczach a serce mialam w gardle... w domu tylko patrzalam czy nie ma krwi na majtach...................

uwazajcie dziewczyny.. patrzcie na schody trzymajcie sie mocno barierek i najlepiej chodzic po sniegu a nie po niby mokrym...
słoneczko82
Przepraszam że się wtrące 37.gif
karina1212 ja miałam takie objawy i okazało się że mam choleztazę wiec koniecznie powiedź lekarzowi będzie kazał zrobić dodatkowe badanie krwi...który to tydz???
A ja was kochane poczytuje i ogromnie kibicuję.Przeszłam przez tą samą drogę co Wy.
Nie traćcie nadziei wasz trud zostanie z pewnością wynagrodzony
Pozdrawiam i trzymam mocno kciuki
karina1212
słoneczko u mnie dokładnie dzisiaj jest 7 tydzień. Ale może to tylko od tych cytrusów, które jadłam (od wczoraj nie jem, więc zobaczymy). Posmarowałam się wczoraj wieczorem oliwką i było znacznie lepiej, a dzisiaj już zaczyna trochę swędzieć.
Blonka
jak pojdziesz do lekarza to mu powiesz o tym.
słoneczko82
Jeśli to 7tc to nie grozi ci choleztaza ją można dostać III trymestrze ja ją miałam i nie polecam ...
Jak będziesz u dr. koniecznie wspomnij o tym...
Pozdrawiam i za testujÄ…ce i starajÄ…ce gorÄ…co trzymamy z synkiem &&&&&&&
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.